Skip to main content

Trwa budowa drugiego etapu osiedla Bonarka Living w Krakowie. Inwestycja ma zaspokajać wymagania rodzin z dziećmi, chcących kupić nowe mieszkanie w dużym mieście.

Większe czy bliżej centrum?

Wielu klientów poszukujących mieszkania staje przed dylematem: kupić mniejszy lokal w ścisłym centrum miasta czy większy metraż, ale poza centrum. Młode małżeństwa, planujące potomstwo i rodziny z dziećmi bardzo często wybierają osiedla gwarantujące, w tej samej cenie, większą powierzchnię do mieszkania i życia. Zwłaszcza jeśli osiedle jest dobrze skomunikowane i w samowystarczalnej okolicy – nieopodal sklepów, przychodni zdrowia, przedszkola czy szkoły. Dzięki temu mieszkańcy nie tracą czasu na dojazd do pracy, a po powrocie do domu wszystkie usługi są dla nich dostępne na miejscu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i trendom,  Echo Investment realizuje  inwestycję mieszkaniową w popularnym rejonie Bonarki. Sąsiedztwo centrum handlowo-usługowego, centrum biurowego oraz parków i terenów rekreacyjnych z licznymi atrakcjami dla dzieci, doskonale spełniają wymogi współczesnego modelu rodziny 2+2. W zasięgu wzroku znajdują się przystanki autobusowe i nowo otwarta stacja Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej „Kraków Bonarka”. Blisko stąd także na modne Stare Podgórze czy na Kopiec Krakusa.

Komfortowe mieszkania dla rodzin

Trwa budowa i sprzedaż drugiego etapu osiedla Bonarka Living z 330 mieszkaniami. W dwóch budynkach zaplanowano lokale o zróżnicowanych rozkładach i liczbie pokoi. Dostępne są m.in. obszerne, 4 i 5-pokojowe lokale, które można dowolnie zaaranżować. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek z dostępem z pokoju dziennego oraz wyposażone jest w Echo Smart – system do zarządzania inteligentnym domem, przy pomocy aplikacji lub głosowo. Części wspólne w budynkach wyposażone zostaną w technologię umożliwiającą bezdotykowe zwolnienie zamka drzwi wejściowych, otwarcie bramy lub wezwanie windy przy pomocy smartfona. Jednym słowem: smartfon zmieni się w pilota kontrolującego wszystko, co się otwiera. Zainteresowanie lokalami z drugiego etapu jest tak duże, że ponad połowa z nich znalazła już właścicieli. W dodatku w pierwszym etapie sprzedano wszystkie 143 mieszkania.

Dużo zieleni i atrakcji dla dzieci

Z myślą o najmłodszych przewidziano też wiele dodatkowych atrakcji, m.in. huśtawkę, „bocianie gniazdo”, górkę ze zjeżdżalnią i tunelem czy namiot tipi.  Urządzenia dla dzieci usytuowane będą na trawie lub piasku, aby zwiększyć bezpieczeństwo zabawy. Obok placu powstanie „sucha rzeka” uformowana z kamieni, imitująca bieg strumienia z drewnianymi mostkami. Miejsce w założeniu ma być kreatywną i atrakcyjną przestrzenią ciekawych doświadczeń i wspólnego przebywania dzieci z dorosłymi. W północnej części osiedla powstanie strefa rekreacji i fitness. Znajdą się tam ławeczki gimnastyczne, drabinki, platformy do ćwiczeń, a także miejsce do spokojnej aktywności ruchowej.

Cały obszar pomiędzy budynkami zaprojektowano w formie założenia parkowego, z układem alejek i ławkami, tworząc spokojną i relaksującą atmosferę blisko natury.  W centralnym punkcie znajduje się pochodzący z końca XIX w. piec do wypalania wapna, który swoją odrestaurowaną bryłą i wieczorną iluminacją dodatkowo uatrakcyjni część wspólną osiedla. Wśród innych udogodnień Echo Life Services warto wspomnieć jeszcze o stacjach do ładowania pojazdów elektrycznych, miejscach postoju dla aut carsharingowych oraz Paczkomacie.

Więcej informacji: echo-osiedlebonarka.pl