Skip to main content

Wszystko zaczyna się od Ciebie. Od tego jak żyjesz, w jaki sposób załatwiasz codzienne sprawy czy czego oczekujesz od swojego przyszłego mieszkania i firmy deweloperskiej. Wychodząc z tego założenia dbamy, aby zakup lokalu w Echo Investment był dla Ciebie komfortowy i bezstresowy – od pierwszego kontaktu z doradcą, aż do odbioru kluczy. Dla nas rola dewelopera nie ogranicza się jedynie do wsparcia przy wyborze mieszkania. Pomagamy Ci również w zaprojektowaniu i wykończeniu wnętrza oraz pozyskaniu kredytu na zakup lokalu i jego aranżację.

Układ idealny to zakup mieszkania z pakietem wykończeniowym

Z myślą o Twojej wygodzie stworzyliśmy szeroką ofertę pakietów wykończeniowych dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wybierz jeden z nich, a my zajmiemy się resztą! Zapewniamy kompleksową obsługę – od wyboru pakietu wykończeniowego, przez pomoc w uzyskaniu środków na jego zakup, po projekt wnętrza i jego wykonanie. Decydując się na takie rozwiązanie otrzymujesz:

  • indywidualny projekt wnętrza oraz doradztwo architekta
  • gwarancję stałej ceny, która nie zmieni się po podpisaniu umowy
  • materiały najwyższej jakości i trwałości od uznanych producentów w niższej cenie (materiały kupione u nas objęte są 8% stawką VAT)
  • szybką i fachową realizację wraz z bieżącym nadzorem
  • 3-letnią rękojmię na wykonane prace

Nad całością prac czuwa zespół doświadczonych architektów i projektantów Galerii Venis – marki obecnej na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat, która w tym czasie zrealizowała już ponad 100 tysięcy zamówień.

oraz pomocą przy pozyskaniu kredytu na zakup…

Pomożemy Ci przy pozyskiwaniu finansowania na wybrane mieszkanie i służymy wsparciem ze strony naszych ekspertów na każdym etapie procedury kredytowej. Od zebrania ofert banków, dopasowaniu najkorzystniejszych dla Ciebie rozwiązań, przez podpisanie umowy, aż po wypłatę środków, będziesz znajdować się pod naszą opieką. Dzięki zapewnieniu profesjonalnej i kompleksowej obsługi oraz uproszczeniu procesu kredytowego, przybliżymy Cię do realizacji marzenia.

…i wykończenie mieszkania

Wykończenie średniej wielkości lokalu to wydatek na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli Twoje oszczędności są w tej chwili niewystarczające, pomożemy Ci w pozyskaniu środków na wymarzone wnętrze Twojego mieszkania! Aby skorzystać z bezpłatnej pomocy kredytowej* wystarczy umówić się na spotkanie z Ekspertem Finansowym Expander lub Notus w Biurze Sprzedaży Echo Investment. Wówczas podczas jednej wizyty:

  • Dowiesz się od Doradcy wszystkiego o inwestycji i interesujących Cię mieszkaniach.
  • Wspólnie z architektem omówicie możliwości wykończenia wnętrza
  • Ekspert Finansowy sprawdzi czy Twoja zdolność kredytowa wystarcza na zakup wybranych przez Ciebie mieszkań wraz z wykończeniem i wstępnie wyliczy wysokość raty.

Znajdź
swoje idealne
mieszkanie

* Wynagrodzenie pokrywane jest bezpośrednio przez kredytodawcę