Skip to main content

Wykończone mieszkanie pod klucz to spokojna głowa, oszczędność czasu i pieniędzy. A także pewność, że każdy etap procesu projektowania lokalu i jego realizacji, będzie przebiegać pod nadzorem doświadczonych specjalistów.

Decydując się na takie rozwiązanie otrzymujesz:

  • indywidualny projekt wnętrza oraz doradztwo architekta
  • gwarancję stałej ceny, która nie zmieni się po podpisaniu umowy, w trakcie realizacji całego projektu
  • materiały najwyższej jakości i trwałości od uznanych producentów w niższej cenie (materiały kupione u nas objęte są 8% stawką VAT)
  • szybką i fachową realizację wraz z bieżącym nadzorem
  • 3-letnią rękojmię na wykonane prace

Z myślą o Twojej wygodzie stworzyliśmy szeroką gamę pakietów wykończeniowych. Wybierz swój, a my zaprojektujemy, wykończymy i zaaranżujemy wnętrze Twojego wymarzonego mieszkania!

Mieszkanie pod klucz – rodzaje pakietów

 

Jeśli na wykończenie mieszkania chcesz przeznaczyć konkretną kwotę, oferujemy pakiety ze stałą stawką za mkw. i określoną pulą materiałów do wyboru – od standardu ekonomicznego po premium. Jeśli wolisz większą swobodę, mamy przygotowany również pakiet Freestyle, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Natomiast w Programie Inwestor, poza wykończeniem, otrzymasz w pełni urządzone mieszkanie w standardzie pod wynajem tzn. gotowe do przejęcia przez zewnętrznego operatora. Wyposażenie obejmuje nawet w takie detale jak: sztućce, suszarka do włosów czy żelazko. Jest to pierwszy w Polsce tak kompleksowy program skierowany do osób kupujących mieszkania na wynajem.

Jak działają pakiety wykończeniowe Echo

Najlepsi projektanci i wykonawcy

 

Nad całością prac czuwa zespół doświadczonych architektów i projektantów Galerii Venis – marki obecnej na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat, która w tym czasie zrealizowała już ponad 100 tysięcy zamówień. Firma ma swoje biura w największych miastach Polski, a zespół składa się kilkudziesięciu  doświadczonych specjalistów z branży wnętrzarskiej. Eksperci firmy z pasją realizują marzenia klientów o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Galerie Venis aranżują pomieszczenia przy użyciu najwyższej jakości materiałów, wspierają Cię przy dokonywaniu wyborów, a każdy etap prac nadzorują koordynatorzy. Dzięki temu czas od odbioru mieszkania do momentu, gdy możesz się do niego wprowadzić, skracamy do minimum.